środa, 16 października 2013

Wypracowanie!!!

W Szwecji jest bardzo mała wioska,Bullerbyn.
Jest tam tylko sześciorgo dzieci i tylko trzy zagrody.
W środkowej zagrodzie mieszkają:Lisa,Bosse,Lasse,Rodzice,Agda, Oskar.
W północnej zagrodzie mieszkają:Britta,Anna,Rodzice,dziadziuś.
W połundiowej zagrodzie mieszkają:Olle,rodzice.
Dzieci chodzą do szkoły w Wielkiej Wsi.
Britta i Anna są siostrami,Lisa,Lasse,Bosse to rodzeństwo.
Lisa Nie za bardzo lubi swoich braci.
Lisa i Anna-Najlepsze koleżnaki.
Olle,Lasse,Bosse-Najlepsi koledzy.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Astrid Lindgren
Jedna z książek Astrid to "Dzieci z Bullerbyn"
Dzieci z Bulerbyn to małą gromatka dzieci które mają pełno przygód.
Ucieczka z domu,wypadek Lassego,historia svippa,psa Ollego,przygoda z baranem i wiele,wiele innych.
Hejka!
O to moje wypracowanie szkolne,malutka prezentacja "Dzieci z Bullerbyn"
Pa!

2 komentarze:

  1. Ładne ;p

    Jakby co to ja projektantka008 z Top Model <333

    Zapraszam na mojego świeżego bloga - wikie-blog.blogspot.com Oceń moją grafikę i styl pisania postów ;) A jeśli się podoba to zapraszam do obserwowania! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ach pamiętam jak to czytałam...
    Zapraszam do mnie jeśli to nie problem :) http://never-lose-hope-by-ally.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń